TEST: Co o vašem vztahu prozrazuje způsob, jakým se s partnerem držíte za ruce?

Jak už jsme několikrát psali, psychologické testy o vás mohou prozradit mnohé. Mnoho o vás dokáže prozradit nejen to, jak se oblékáte a to, jakou máte oblíbenou barvu, ale i to, jakým způsobem se držíte se svým partnerem za ruce.

No a jelikož máte psychologické testy rádi, i dnes jsme si pro vás jeden připravili. Tentokrát to bude test naprosto jednoduchý. Stačí jenom najít podle obrázků v tomto testu způsob, jakým se držíte se svým partnerem za ruce a přečíst si, co o vás váš způsob držení rukou prozrazuje.

Chycení dlaněmi

Pokud se se svým partnerem držíte právě tímto způsobem, váš vztah je plný vzájemné náklonnosti, avšak ne vášně. Ten z vás, kdo má ruku dlaní dolů, je silnější osobností a je více rozhodný.

Propletené prsty

Pokud se držíte se svým partnerem právě takto, je to znak silného propojení a vášně. Pokud se držíte s partnerem pevně, je to rozhodně dobře! Příliš uvolněné držení není zrovna dobrý signálem.

Malíčky

Pokud se držíte právě takto, značí to nezávislost každého z vás. Navzájem se s partnerem respektujete a každý z vás si dopřává dostatek svého osobního klidu a prostoru. Může to však ale také znamenat návrat ze vztahu ke kamarádství.

Přidržení druhou rukou

Pokud vás partner drží takto, znamená to, že váš vztah je opravdu vážný. Může to však ale znamenat i to, že si vás partner, nebo vy jeho, chcete přivlastnit. 

Společenský způsob – když vám muž nabídne rámě

Ten je preferovaný hlavně na společenských akcích nebo při zvláštní příležitostech. Pokud se však se svým partnerem takto držíte normálně, může to být znak nejistoty či vyhledávání ochrany.

Držení za prsty a táhnutí

Tento způsob držení je znakem nerovnováhy. Ten, kdo táhne toho druhého, ho podvědomě nutí k rychlému rozhodování. Může to být však i znakem stereotypu a otrávení z denní rutiny.

Bez držení

Pokud se se svým partnerem za ruce nedržíte, může to být znak nedůležitosti či nezájmu. Může jít však i o stydlivost nebo o touhu po soukromí. Pokud vás partner nechce držet za ruku, nemusí to nutně znamenat, že vás nemá rád.