Své děti naučila uklízet díky jedinému jednoduchému triku. Ten teď sdílí matky po celém světě.

Každá matka ví, že starost o dítě je nejen vyčerpávající, ale také pořádně složitá. Když už si maminka dítěte myslí, že je její práce po uložení dítěte do postele končí, najednou si všimne veškerého nepořádku, které po sobě dítě zanechalo. Následují pak dlouhé hodiny plné uklízení. Jednu matku však uklízení po dětech začalo štvát a rozhodla se, že je uklízet naučí. Pojďme se společně podívat na celý příběh maminky, která je pro ostatní matky obrovskou inspirací!

Každá maminka moc dobře ví, jak obrovský nepořádek umí dítě udělat. Jessica McGinty má děti tři a přiznává, že jakmile si její děti začaly hrát, moc dobře věděla, že po nich bude uklízet několik hodin. Děti samozřejmě hraní milují, ale úklid? Do toho se tak nehrnou a to Jessicu začalo pořádně štvát. Přemýšlela, co udělat proto, aby se její děti naučily uklízet a přišla na opravdu geniální řešení. Nedávno na se na svém profilu na Facebooku pochlubila úžasným nápadem, díky kterému už po dětech jejich hračky uklízet nemusí, protože si je po sobě uklidí samy.

Je to velmi jednoduché. Ke stěně připravila několik kbelíků. Pokud narazí během uklízení na nějakou neuklizenou hračku, vloží ji do kbelíku.  S dětmi pak uzavřela dohodu, že pokud si děti do večerky hračky z kbelíku neodnesou, letí do popelnice. Její příspěvek na Facebooku sdílelo více než 25 tisíc matek po celém světě, které se shodují, že tento nápad se dá využít nejen na děti, ale také na nepořádné manžely, kteří si po sobě neuklízí.

Samozřejmě se našli i kritici, kteří si stěžovali na to, že Jessica vyhazuje hračky do popelnice. Jessica však vysvětlila, že žádné hračky do popelnice vyhazovat nemusela, protože dětem stačila pouze tato výhružka.

Co si o jejím nápadu myslíte vy?
‘To nám můžete napsat do komentáře.