Nosíte svou kabelku v ruce nebo přes rameno? To, jakým způsobem ji nosíte, o vás prozrazuje opravdu mnoho!

Věděla jste, že to, jakým způsobem nosíte svou kabelku, o vás může prozradit opravdu mnoho? Že ne? Tak dnes se společně podíváme na to, co o vás způsob nošení kabelky prozrazuje! Pojďme na to.

Kabelka zavěšená volně přes rameno

Pokud svou kabelku necháváte zavěšenou volně přes rameno, znamená to, že milujete svobodu a nezávislost. Jste prakticky založená žena, která chce mít všechny potřebné věci vždy po ruce. 

Kabelka s kratšími popruhy zavěšená přes rameno s přidržením

Pokud ráda nosíte kabelku s kratšími popruhy a ráda ji přidržujete, znamená to, že se snažíte mít svůj život pod kontrolou. Uvědomujete si veškerá rizika a proto jste obezřetná. Veškeré situace se vždy snažíte co nejlépe vyhodnotit. 

Kabelka nošená do kříže

Pokud nosíte kabelku do kříže, znamená to, že máte ke věcem kolem sebe tak trochu laxní přístup. Odborníci tvrdí, že tento způsob nošení kabelky nevypadá elegantně. Vám je to však jedno a jste sama sebou. 

Kabelka umístěná vepředu

Pokud nosíte kabelku tak, že ji máte umístěnou v přední části těla, značí to váš postoj k okolnímu světu. Jste opatrná, obezřetná a plachá žena. 

Kabelka schovaná za zády

Jestli ale máte kabelku s dlouhým popruhem schovanou za zády, jste ženou, která si je vědoma svých cílů. Za svými cíli si jdete a téměř nic pro vás není překážkou. Toužíte po svobodě a nezávislosti. 

Kabelka zavěšená na předloktí

Pokud nosíte kabelku zavěšenou na předloktí, jste žena, která ráda poukazuje na svůj majetek a na své společenské postavení. Tento způsob nošení kabelky má mnoho celebrit, které svůj status ukazují okolí. 

Kabelka držená v ruce

Pokud svou kabelku držíte přímo v ruce, znamená to, že jste podnikavá a velmi akční žena. Milujete rozměrnější kabelky, do kterých se vejde spoustu věcí. Nezajímá vás ani tak vzhled kabelky, jako spíš praktičnost. Stejný postoj máte i k lidem.