Nejpřesnější horoskop! Řekne pravdu o vás a i o tom, jaký vztah chcete mít.

Víte, jaká by měla být vaše životní láska?

Všichni lidé by chtěli občas lásku, ale málokdo se vlastně zamyslí nad tím, jaká by měla jeho životní láska být. A když už se nad tím zamyslí a ví přesně, jaká by měla být, málokdy ví, jestli přesně takovou lásku potřeboval. Co když naše životní láska má být vlastně úplně jiná, než ta, kterou si představujeme? Co když má mít vlastně úplně odlišné vlastnosti? Víme vůbec, co je pro nás nejlepší? Pokud neznáte odpověď na tyto otázky, mohl by vám pomoc tento článek, ve které jsou tyto otázky zodpovězeny na základě vašeho znamení zvěrokruhu. Stačí pouze, když své znamení najdete níže a přečtete si, co se u něj o vás píše.

Vodnář – Pokud jde o lásku, jste trochu komplikovaná osoba, protože vám vadí, že jste sám/sama, a přesto si vážíte své nezávislosti. Ideálním partnerem pro vás by byl někdo, kdo oceňuje vaši potřebu osobního prostoru, ale také někoho, kdo ví, že potřebujete extra dávku náklonnosti. Vodnáři chtějí najít podobné lidi, což jsou lidé, kteří mají hlubokou integritu, jsou intelektuální a čestní. V lásce mají také vysoké standardy a proto chvíli trvá, než se lásce plně otevřou a pustí si někoho k tělu.

Ryby – Hledáte velmi nekonvenční lásku, protože vaší prioritou je spíše váš umělecký smysl než fyzická náklonnost. Způsob, jakým musíte být milováni, je prostřednictvím podpory vašich výtvorů, takže potřebujete někoho, kdo miluje vaše umění a to, co děláte. Ryby jsou věčně kreativní a sladké povahy. Jsou zranitelné, přesto jsou nejdůstojnějším znamení zvěrokruhu a jsou schopné přizpůsobit se jakémukoli prostředí. Ryby si zaslouží někoho, kdo ví, jak člověka podpořit, přenést své sny ke skutečnosti a sdílet stejně soucitný pohled na život. 

Beran – Jako spontánní člověk potřebujete partnera, který vás vždy ve spontánnostech podpoří. Váš romantický život musí být aktivní, čerstvý a neustále se pohybovat kupředu, a tudíž váš partner musí vždycky čelit výzvě. Chtěli byste být první ve všem. Pracujete tvrdě, abyste získali to, co chcete. Proto, abyste získali lásku, kterou si zasloužíte, najděte někoho, kdo se nebojí vaší ohnivé povahy. 

Býk – Chcete někoho, kdo bude respektovat váš strach ze změny. Někoho, kdo bude stabilní a spolehlivý. Než se do partnera zamilujete, musí váš partner nejdříve dokázat, že je důvěryhodný a musí také projevit odpovědnost.  Přestože vaše znamení je reprezentováno tvrdým býkem, můžete se stydět, pokud jde o romantiku. Býka ovládá planeta Venuše (krása a láska). Býci mají pozitivní povahu a potřebují někoho, kdo se pozitivitě umí přizpůsobit.

Blíženci – Vaše neschopnost rozhodnout se je pro váš milostný život životně důležitá, protože potřebujete někoho, kdo by vás měl milovat navzdory špatným vašim rozhodovacím dovednostem. Chcete lásku, která má kořeny v podpoře a trpělivosti. Jste láskyplná osoba, která si váží stability. Potřebujete někoho, koho můžete hluboce milovat. Někoho, kdo bude dobrodružné povahy a bude respektovat vaše názory a změny, kterým budete procházet.

Rak – Jste extrémně loajální vůči těm, které milujete, ale máte strach lidem důvěřovat. Váš ideální vztah by měl být plný komunikace a důvěry. Raci jsou v nekonečné propasti emocí, myšlenek a vlastní představivosti. Mají ve zvyku všem přinášet štěstí. Tento zvyk je však často činí zranitelnými. Potřebujete někoho, komu můžete věřit. Někoho, kdo se nebude bát s vámi mluvit o všech svých problémech a bude vždy upřímný.

Lev – Lvi obvykle nemají problém s tím, získat lásku. Jsou často arogantní a tvrdohlaví. Avšak jsou to dobří milenci a milovníci. Když se zamilují, je pro ně partner tím nejdůležitějším. Lásku, kterou lev potřebuje, najde v loajálním milenci, který ho bude zbožňovat a věnovat mu dostatečnou pozornost.

Panna – Lidé ve znamení Panny jsou chytří a pracovití. Potřebují někoho, kdo je bude ve všem podporovat. Největšího štěstí dosáhnou s partnerem, který bude vědět, kdy potřebujete pomoc, aniž by se vás ptát na to, jestli pomoc potřebujete. 

Váhy – Váhy jsou vždy spravedlivé a umí opravdu hluboce milovat, avšak při rozhodování dávají  přednost spíše svému mozku, než srdci. Potřebujete někoho, kdo vás bude milovat, bude ve vás vyvolávat neustále nové myšlenky a bude vás stále s radostí “poznávat”. Váha potřebuje ve svém životě rovnováhu. Nechtějí přehnaného milovníka ani bezcitného partnera. Potřebují někoho, kdo je bude milovat, ale s láskou to nebude přehánět. Někoho, kdo jim může nabídnout spoustu dobrodružství a někoho, kdo vnese do jejich života harmonii.

Štír – Pro štíra je prioritou důvěra. Potřebujete někoho, kdo vám bude důvěřovat a nebude žárlit. Stejně tak potřebujete někoho, u koho nebudete mít důvod žárlit. Někoho, kdo vás bude uznávat a zmírňovat vaše úzkosti. Zasloužíte si někoho, kdo bude respektovat vaše chyby a nebude vám je vyčítat. Také potřebujete vztah plný vášně!

Střelec – Ve svém vztahu potřebujete především vzrušení. Potřebujete někoho, kdo bude milovat dobrodružství a cestování, stejně jako vy. Střelci jsou neklidní, nezávislí a dobrodružní. Jsou společenští a dobří v udržování přátelství. Ve vztahové sféře je to pro ně těžší. Jsou otevření novým zkušenostem a chtějí svůj život žít naplno, takže je pro ně opravdu těžké se usadit. Ve svém životě potřebují někoho, s kým bude každý den zážitkem a ne stereotypem. Někoho, kdo ukojí jejich touhu po cestování a poznávání světa. Někoho, kdo do jejich života přinese pozitivní myšlenky a radost. 

Kozoroh – Rodina je pro vás všechno a potřebujete někoho, kdo bude brát vaši rodinu jako svou vlastní. Potřebujete partnera, který bude perfektně zapadat do vaší budoucnosti. Vaše láska je vždy intenzivní. Kozorozi bývají často tvrdohlaví a mají často tendenci vzdávat se někoho, na kom jim záleží. Potřebují někoho, kdo bude respektovat jejich potřeby. Někoho, kdo do jejich deštivých a temných dnů opět přinese slunce. Někoho, díky komu budou mít každý den lepší náladu.