Krásné a husté řasy? Luxus, který není těžký získat.

Krásné, dlouhé a husté řasy.
Sen každé ženy, kterého není vůbec těžké dosáhnout.
Některé ženy mají takové štěstí, že jim krásné řasy byly naděleny od přírody. Jiné musí hledat nejrůznější pomoc k tomu, aby krásných a dlouhých řas dosáhli. No, my vám pomoc momentálně nabízíme a bude zcela zdarma. Vysněných řas můžete dosáhnout celkem snadno a my vám dnes povíme, jak na to. 

Pokud patříte mezi ty, které se každý den líčí, je potřeba svým řasám dát alespoň jednou za čas dát den volna. Je potřeba také nevynechávat odličování a řasy odličovat opatrně, dobrým a kvalitním odličovačem, nejlépe tím, který obsahuje olej. Řasy se snažte nedrhnout, naopak zvolte volné a jemné pohyby. Pokud řasám nedopřejete alespoň den volna, budou řídnout a slábnout. 

Olivový olej

Skvělým pomocníkem je olivový olej a to nejen pro růst řas, ale také vlasů.
Olivový olej naneste na vatový tampon, zavřete oči a přiložte jemně na řasy. Tento proces byste měla dělat minimálně jednou denně. Olej zabrání vysoušení pokožky a tvorbě vrásek. 

Kokosové mléko 

Kokosové mléko dává řasám lesk.
Jeho nanesení je stejné jako u olivového oleje. Tampon nechte na očích působit přibližně deset minut. Tuto kůru opakujte alespoň 2x týdně. 

Zelený čaj

Určitě jste už slyšely o tom, že použité pytlíkové čaje se dají dobře využít.
Takový pytlíček ze zeleného čaje dokáže skutečně pomoc. Vylouhovaný pytlík zeleného čaje položte na oči a nechte účinkovat deset minut. A k čemu je dobrý?
Zařídí, aby vaše řasy byly hustší.

Strava

Určitě moc dobře víte, že to, co do svého těla dostanete, může pořádně ovlivnit vaše zdraví i váš vzhled. Také zdraví vašich řas či vlasů a proto je potřeba dodržovat zdravou stravu a to především tu, která obsahuje proteiny. Nezapomeňte také na vitamín E a snažte se jíst mnoho zeleniny.