Japonská technika, díky které se zbavíte všech negativních emocí!

Život je občas velmi stresující, což ze své zkušenosti může potvrdit každý z nás. Setkáváme se s ním téměř denně, ale neuvědomujeme si, jak moc nám může škodit. Ze stresu býváme často v depresích a moc dobře víme, že nám dokáže zkazit celý den, ne-li týden. Naštěstí existují možnosti, kterými můžeme stres odbourat. Spousta lidí se tedy uchyluje k meditaci, k józe a nejrůznějším relaxačním technikám, které jim pomáhají se stresu aspoň na chvíli zbavit. Jenže ne každý má čas na to, aby denně věnoval hodinu nejrůznějším aktivitám. Naštěstí pro takové je zde japonská technika, která vám pomůže stres odbourat během pěti minut! Jediné, co k tomu budete potřebovat, jsou vaše ruce a již zmíněných pět minut. Možná jste o tom nevěděli, ale tato metoda praví, že každý prst na vaší ruce je spojen s určitými emocemi. A pokud jsou tyto emoce negativní, dají se odbourat. Postačí k tomu jednoduchá masáž.

Trápí vás sebedůvěra, máte stres a jste negativní? Masírujte malíček!
Máte deprese a trpíte melancholií? Masírujte prsteníček!
Jste rozhořčení a rozčílení? Masírujte prostředníček!
Bojíte se? Masírujte ukazováček!
Máte obavy a trpíte úzkostí? Pomůže masáž palce!
Ptáte se, jak je možné, že jednoduché masírování prstů vám může pomoc odbourat negativní emoce?

Je to naprosto jednoduché! K odbourání negativních emocí vám postačí vaše ruce a chvilka času. Odbourat je můžete třemi způsoby, které zvládnete levou zadní! Pamatujte, že vždy musíte pravou rukou masírovat prsty na levé ruce.

1. Způsob

Stisknete postupně každý prst a držte ho stisknutý tak dlouho, dokud v něm neucítí váš puls. Takto zopakujte třikrát s každým prstem. Následně palcem a ukazováčkem pravé ruky stisknete střed levé ruky. Držte jemným tlakem po dobu jedné minuty.

2. Způsob

Masírujte své prsty podle problémů, které momentálně máte. Jak už jsme psali, každý prst má přiřazené emoce. Jste rozhořčení a rozčílení? Masírujte prostředníček! Bojíte se? Masírujte ukazováček! Masírujte tedy prst, který potřebujete po dobu jedné minuty.

3. Způsob

Třetí a poslední způsob je ten nejjednodušší. Sevřete ruku v pěst co nejsilněji a postupně otevírejte jeden prst za druhým. Při každém prstu si řekněte, čeho se zrovna zbavujete. Tato japonská technika je velmi účinná a my věříme, že každý způsob alespoň jednou vyzkoušíte!