I v malém domě se dá žít! Stačí jen vyzrát nad správném využití místa.

Žít v obrovském a krásně vybaveném domě, je snem snad každé ženy. Jenže čím větší dům je, tím více peněz stojí a dovolit si dům nemůže jen tak kde kdo. To si uvědomovala i architektka Macy Miller, která se rozhodla vytvořit krásné prostředí domova pro lidi, kteří chtějí za dům utratit co nejméně peněz. Pravda, její domy sice nejsou obrovské, ale teplo domova vám rozhodně poskytnou!

Macy se jednoho dne rozhodla, že si postaví malý domek, konkrétně o velikosti 18 čtverečních metrů. Malý domeček byl vždy jejím snem. Rozhodla se, že kontaktuje lidi, kteří mají zkušenosti s bydlením v malých domech a navštíví je. To vše proto, aby získala dostatečnou inspiraci, což se jí podařilo a nakonec si v hlavě vytvořila přesnou představu o tom, jak její dům bude vypadat.

Splnila si sen

Do malého domečku se jí podařilo dát vše, co potřebovala, tudíž její dům nabízí vše, co ke spokojenému žití potřebujete. Dům postavila ve svém volném čase a použila pouze přírodní materiály. Domek nakonec stojí na vyvýšeném místě na širokém valníkovém přívěsu, což znamená, že se dá kdykoliv přesunout. A jak realizace jejího vysněného domu dopadla?