Díky tomuto geniálnímu triku už nebudete nikdy muset škrábat zamrzlá okna.

Zima už je sice u konce, ale jak moc dobře víte, počasí může člověka občas opravdu nemile překvapit. Škrábání zmrzlých oken není zrovna tou nejzábavnější činností, zvlášť brzy ráno, když spěcháte do práce. Vstávání do práce v zimě je opravdu otravné. Vstávání do tmy a nastavování si budíka o několik minut dříve, kvůli tomu, že vás čeká čištění zamrzlých oken na autě. Tomu je však konec! Připravili jsme si totiž pro vás trik, který vám pomůže a díky kterému už nebudete muset nikdy okna škrábat. 

Jde o velmi jednoduchý trik, jehož účinnost vás zaručeně překvapí.  Jedná se o jednoduchý návod, jak si zjednodušit váš život. 

Stačí, když si připravíte tyto věci: Plastový rozprašovač (alespoň 1L), 600 ml technického lihu, 200 ml destilované vody a 10 ml přípravku na okna. Všechny zmíněné tekutiny vylijete do rozprašovače a smícháte. Zázračný přípravek je na světě a stačí už jen vysvětlit, jak funguje.

Stačí, když večer postříkáte skla tímto přípravkem. Ráno, když se vzbudíte, by se námraza na vašich oknech neměla objevit. Pokud se tak výjimečně stane, postříkejte námrazu prostředkem a jednoduše ji setřete.