Brad Pitt a Barack Obama jsou bratranci? Pár celebrit, které patří do stejné rodiny!

Svůj rodokmen studuje málokdo. Jakmile to ale člověk udělá, rozhodně nemusí litovat. Může se totiž dozvědět, že je vzdálený příbuzný nějaké celebrity! Dnešní článek bude o celebritách, které jsou příbuznými. Málo kdo to o nich ví, ale je to tak. Napadlo by vás například, že Barack Obama je bratranec Brada Pitta? Určitě ne! A takových příbuzných je na světě mnohem více. My se dnes společně podíváme na pár celebrit, které patří do jedné rodiny.

Madonna a Celine Dion

Popová hvězda Madonna a kanadská zpěvačka Celine Dionová jsou ve skutečnosti vzdálené sestry. Studie genealogie a informace získané z archivů ukázaly, že společným předkem Madonny a Celin Dion je tesař, který žil v 17. století.

Madonna a Hillary Clinton

Nejen, že má Madonna mezi příbuznými Celine Dion, ale také Hillary Clinton. Tyto dvě silné a nezávislé ženy jsou vlastně sestřenice z desátého kolena. Hillary Clinton to potvrdila na výstavě Ellen DeGeneres. Ellen je mimochodem vzdálenou příbuznou Kate Middleton.

Brad Pitt a Barack Obama

Brad Pitt a Barack Obama jsou bratranci z devátého kolena. Jejich společným příbuzným byl Edwin Hickman.

Steven Spielberg a Gwyneth Paltrow

Slavný režisér Steven Spielberg je kmotrem půvabné Gwyneth Paltrowové. Často tráví čas společně, jako mnoho jiných příbuzných.

Antonio Banderas a Dakota Johnson

Antonio Banderas se oženil s Melanie Griffithovou, která měla z dřívějšího manželství s Donem Johnsonem dceru Dakotu. Kariéra Dakoty začala filmem Crazy in Alabama, který režíroval její nevlastní otec – Antonio Banderas.

Joaquin Phoenix a Ben Affleck

Sestra Joaquina Phoenixe Summer se oženila s mladším bratrem Bena Afflecka – Casey Affleckem. Teď mají Joaquin a Ben společné synovce.

Jason Momoa a Zoe Kravitz

Jen málo lidí ví, že v reálném životě je Jason ženatý s herečkou Lisou Bonetovou. Ta má dceru Zoe ze svého prvního manželství s Lennym Kravitzem a tato mladá dívka je talentovaná herečka a modelka. Vztah mezi nevlastním otcem a nevlastní dcerou je založen na vzájemném porozumění.

David Beckham a Elizabeth Hurley

Krásná Liz Hurley je kmotra dětí Davida Beckhama a Victorie Beckham.